Sarıgazi-Samandıra Kartuş Toner

SARIGAZİ-SAMANDIRA-SANCAKTEPE BÖLGESİ

Son yıllarda gelişmekte olan Sarıgazi ve çevresi kartuş-toner kullanımında ciddi meslek gruplarını içinde bulundurarak eczaneler,muhasebe büroları,emlak firmaları,beyaz eşya firmaları  gibi yerler kartuş çok kullandığından servis verdiğimiz bölgeler arasındadır.

Baraj yolu,Samandıra,Çekmeköy,İmes bölgesine,Madenler’e kartuş-toner servisi yapıyoruz.Yazıcı teknik servis hizmetimiz vardır.Parça değişimi olmazsa gün içinde teslim yapıyoruz,olursa 1 gün sonra teslim ediyoruz.

Her seferinde orijinal kartuş almanız sizi ekonomik olarak zor durumda bırakabilir,her marka ve modeli her yerde bulamayabilirsiniz. Örneğin; yazıcının 750 TL olduğunu düşünün, üç defa toner aldığınızda yazıcı parası vermiş oluyorsunuz. Ama iyi ve kaliteli muadil ürün kullandığınızda sorun yaşamazsınız. Hp, Canon, Samsung, Brother markasının tüm modelleri mevcuttur.Şerit kartuş satışlarımız da vardır. Oki 1120-3320-3321- modelleri bulunur.

Hp 85a-Hp 83a- Hp 78a modelleri  ve tüm markaların kartuşları vardır. Ürünler  garantilidir .%5 kaplama oranına göre garanti verilir. Aldığı çıktı sayısını  üzerindeki  chip hesaplayarak gösterir. Dolum  fiyatına  muadil kaliteli toner-kartuş  veriyoruz. Fiyatlarımız alacağınız toner-kartuş  adetine  göre değişebilir. Belirli günlerde kampanya yapıyoruz.

En  geç  2 saat içinde ürün kapınıza geliyor. Yedek kartuş vererek çalışıyoruz,  öncelikle siz değerli müşterilerimiz zor durumda kalmasın ve işleriniz zamanında yapılsın. Hp markasının tüm modelleri mevcuttur.Hp 950 serisi ve renkli tüm kartuş  modelleri bulunur.Q 6000 serisi Hp 320a renkli toner,Hp 131a stoklarımızda vardır.

 

Hp LaserJet 1212 Nf

Samandıra Sarıgazi Toner-Kartuş

Hp Color Laserjet 320A: Dolum fiyatına muadil olarak veriyoruz. .%100 ekonomik bir tonerdir. Her toner 80 gr toz alır. Çok renkli bir resim aldığınızda tonerler daha çabuk biter ama renkli yazı aldığınızda daha verimli kullanabilirsiniz. Laserjet  yazıcılara önem veriyoruz.Mürekkepli  printerlar da  ise sadece orijinal  kartuş veriyoruz.Takım olarak satıyoruz, tek mürekkep kartuşu alımında garanti verilmez.

Boş kartuşlarınızı almıyoruz.Dolum fiyatına yeni kartuş veriyoruz.Biten kartuşlarınızı atıyorsunuz çünkü; dolu kartuş ile karışmaması için ve bazı modellerin muadil toneri pahalı olduğu için dolum yaparak garanti veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.