Teknik servis

                       TEKNİK SERVİS-BAKIM

 

Teknik  servis hizmetimiz vardır.Yazıcıların bakımı ve  teknik servisi yapılır.Parça değişimi olmazsa aynı gün teslim edilir.Parça değişimi olursa 1 gün sonra yazıcınız teslim edilir.

Sadece laserJet yazıcılara bakıyoruz.Garanti vererek cihaz tamiri yapıyoruz.Parça değişimi olduğunda değişen parçayı size veriyoruz.

Düzenli  bakım yaptıran müşterilerimize toner alımında indirim yapıyoruz.Test ederek yazıcınızı  veriyoruz.Hp,Canon,Samsung,Xerox,Oki,Panasonic markalara bakıyoruz.Diğer marka ve modellerde yardımcı oluyoruz.

Hp LaserJet  1212 Anakart

Laserjet Anakart

Günde üç  defa teknik servis hizmeti  vererek en hızlı şekilde teslim ediyoruz.Kullanıcı hataları garanti dışıdır.Örneğin:Kağıt sıkışması olduğunda fırında veya patende yavaş çekilmediği sürece,değişen parça kırıldıysa vs.

Muadil toner kullanımında yazıcıya herhangi bir zarar gelmez ama iyi bir dolum olmadığında toz yazıcının içine akar ve fırına zarar verir. Ama düzenli bakım yapıldıgında kaliteli toner kullanıldığında zarar görmez.

Chip ve drum ünitesi hatalarında kesinlikle değişmesi gerekir çünkü:değişmez ise yazıcı toneri kabul etmez ve yazıcınız doğal olarak çalışmaz.

Hp LaserJet 1010

Hp LaserJet 1010

Parça değişimi olduğunda yazıcının bakımınıda yapıyoruz sadece parça değiştirip vermiyoruz ve yazıcınızı  iyi bir test yaparak size teslim ediyoruz.

Sadece yazıcı parçaları satışı yapmıyoruz.Çok pahalı olan arızalarda ise müşteri onayı almadan kesinlikle yapmıyoruz.Yazıcı tamiri yapacağımız zaman yedek yazıcı vermiyoruz.

 

Samsung Scx 4623F

Samsung Scx 4623F

 

İSTANBUL/Anadolu yakası