ERL yazıcı toner

                ERL Kartuş-Toner dolumu

                     KAPINIZA HIZLI SERVİS

ERL yazıcı firması 8 yıllık tecrübesi ile kartuş ve toner işinde başarılı  ve müşteri memnuniyeti ön planda olan bir  firmadır.Tüm ürünlerimiz garantilidir. Her yaptığımız işe seri numarası  verilir ve  ürünlerin takibi yapılır.En geç 2 saat içinde ürün teslim edilir.Kullanmadığımız ürünü ve test etmediğimiz ürünleri  satmıyoruz .Dolum fiyatına yeni muadil ürün veriyoruz. Böylelikle drum ve chip sorunu olmuyor.Dolumlarımızda  garanti veriyoruz.Her marka toner ve kartuşu stokta bulunduruyoruz. çok az giden ürünlerde ise 1 iş günü sonra sipariş üzerine veriyoruz.Yedek toner vererek çalışıyoruz öncelilkle müşteri zor durumda kalmasın diye.

Hp Laserjet renkli 540

Hp Laserjet 540 serisi

 Anadolu yakası her tarafa servisimiz vardır.Avrupa yakasına 3 ürün alımında servis verilir.Kozyatağı,Bostancı,Üsküdar,Ümraniye,Göztepe,Erenköy,Bulgurlu,Çamlıca,Çekmeköy,İçerenköy,,Ataşehir,K.Bakkalköy Kadiköy,Maltepe,Pendik,Küçükyalı,Kartal bölgelerine servislerimiz vardır.Yazıcı bakımı ve teknik servis hizmetlerimiz  laserjet  yazıcılarda vardır.parça değişimi olursa 3 gün içinde teslim edilir.parça değişimi olmazsa 1 gün içinde teslim  edilir ve garanti verilir.Muadil tonerlerimiz garantilidir  ve her marka toner ve kartuş vardır.Şerit kartuşlarımız da vardır.

Oki,epson,panasonic.Toplu toner alımlarında 1 adet hediye ediyoruz. 6 Toner  ve  üstü alımlarda veriyoruz.3 adet ürün siparişi için 1 tane A4 Kağıt veriyoruz. Siz bana güvenin ve ben sizin toner işlerinizle en iyi şekilde ilgileneceğim. Artık toner ve kartuş sıkıntınız olmayacak bu tür işlerle meşgul olup zaman harcamayacaksınız. Düzenli şekilde her türlü sorununuza yardımcı  olucam.Az çıktı aldım lekeli ve istediğim gibi çıktı alamadım benim için önemli evrak temiz olması lazım vs bu tür sorunlara son veriyoruz.Kargo ile çalışmıyorum  kendim 2  saat içinde ürünü getiriyorum ve toneri takıp testini alıyorum.Dolum fiyatına yeni muadil  ürün  veriyorum.Çalışma saatlerimiz sabah 9:00  Akşam  19:00 Cumartesi günleri sadece sipariş alınır.

Samsung Scx 4521F

Samsung Scx 4521F

İstanbul/Anadolu yakasında her yere servisimiz vardır. Arayın, siparişinizi verin hızlıca ulaştıralım.