Bağdat caddesi

İstanbul/Kadıköy Bağdat caddesi üzeri, Bostancı , Erenköy, Suadiye, Göztepe, Çemenzar,  Kazasker, Caddebostan, Şaşkınbakkal, Şenesenevler mahallelerine Kartuş ve toner servisi yapmaktayız. Toner ve Kartuş siparişi verebilirsiniz.

Kartuş-toner kullanımında ciddi meslek gruplarını içinde bulunduran eczaneler,muhasebe büroları,emlak firmaları,beyaz eşya firmaları,güzellik salonları, cafeler gibi bu sektörler kartuş çok kullandığından servis verdiğimiz firmalar arasındadır.

Yazıcı teknik servis hizmetimiz vardır.Parça değişimi olmazsa gün içinde teslim yapıyoruz. Olursa 1 gün sonra teslim ediyoruz.

Her seferinde orijinal kartuş almanız sizi ekonomik olarak zor durumda bırakabilir, her marka ve modeli her yerde bulamayabilirsiniz. Örneğin; yazıcının 1000 TL  olduğunu düşünün, dört  defa orijinal  toner aldığınızda yazıcı parası vermiş oluyorsunuz. Ama iyi ve kaliteli muadil kartuş  kullandığınızda sorun yaşamazsınız. Hp, Canon, Samsung, Brother markasının tüm modelleri mevcuttur. Şerit kartuş satışlarımız da vardır. Oki 1120-3321 modelleri bulunur.

Hp 85a-Hp 83a- Hp 78a modelleri  ve tüm markaların kartuşları vardır. Ürünler garantilidir.  %5 kaplama oranına göre garanti verilir. Aldığı çıktı sayısını  üzerindeki  chip hesaplayarak gösterir. Dolum  fiyatına  muadil kaliteli toner-kartuş  veriyoruz. Fiyatlarımız alacağınız toner-kartuş  adetine  göre değişebilir. Belirli günlerde ve ay sonlarında  kampanya yapıyoruz.

En  geç  2 saat içinde ürün kapınıza geliyor. Yedek kartuş vererek çalışıyoruz, öncelikle siz değerli müşterilerimiz zor durumda kalmasın ve işleriniz zamanında yapılsın. Hp 950 serisi ve renkli tüm kartuş  modelleri bulunur.Q 6000 serisi Hp 320a renkli toner,Hp 131a stoklarımızda vardır.

Hp Color Laserjet 410A: Dolum fiyatına muadil olarak veriyoruz. %100 ekonomik bir tonerdir. Her toner 80 GR. toz alır. Çok renkli bir resim aldığınızda tonerler daha çabuk biter ama renkli yazı aldığınızda daha verimli kullanabilirsiniz. Hp markasının  bu yıl çıkardığı ekonomik ve güzel yazıcıdır, muadil tonerleri bulunur. Laserjet  yazıcılara önem veriyoruz.Mürekkepli  printerlarda  ise sadece orijinal  kartuş veriyoruz.Takım olarak satıyoruz, tek mürekkep kartuşu alımında garanti verilmez.

 

samsung-m2070

Bağdat caddesi kartuş-toner servisi

 

Boş kartuşlarınızı almıyoruz.Dolum fiyatına yeni kartuş veriyoruz.Biten kartuşlarınızı atıyosunuz çünkü; dolu kartuş ile karışmaması için ve bazı modellerin muadil toneri pahalı olduğu için dolum yaparak garanti veriyoruz, drum değiştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.