Kazasker bölgesi

İstanbul/Kadıköy ilçesi Kazasker Bölgesi Toner-Kartuş

Kazasker civarına da Toner ve kartuş servisi yapıyoruz. Kazasker , Çemenzar, Erenköy, Tüccarbaşı , Ethem efendi , Bayar caddesi , Ayşe kadın , İstasyon caddesi bölgelerinde adresinize teslim toner ve kartuş servisi yapıyoruz.

Hp markasının tüm modelleri mevcuttur. Hp 950 serisi ve tüm markalar vardır. En  geç  2 saat içinde ürün kapınıza geliyor. Yedek kartuş vererek çalışıyoruz,  öncelikle siz değerli müşterilerimiz zor durumda kalmasın ve işleriniz zamanında yapılsın. Kartuş ve toner  işinin profesyonel  servisi  olan firmamız günde sınırsız servis yaparak müşterisine değer vererek  hizmet etmektedir. Son iki yıldır artık dolum toner kullanımı neredeyse kalmadı  çünkü; muadil kartuş iyi ve kaliteli olduğunda sorun çıkarmaz ama ucuz ve markasız ürünler sorun çıkarabilir. Laserjet  yazıcılara önem veriyoruz. Mürekkepli yazıcılarda ise sadece orijinal  kartuş veriyoruz. Yazıcınız çok uzun süre beklemedi ise sorun yaşamazsınız.

Hp Color Laserjet 540A: Dolum fiyatına muadil olarak veriyoruz. .%100 ekonomik bir tonerdir. Her toner 80 gr toz alır. Ana tonerleri siyah ve kırmızı tonerdir. Çok renkli bir resim aldığınızda tonerler daha çabuk biter ama renkli yazı aldığınızda daha verimli kullanabilirsiniz. Siyah toner 540a, diğer renkler ise 541-542-543 olarak tonerin üzerinde yazar.

Üzerindeki chip ne kadar yazdığını gösterir. Boş kartuşlarınızı almıyoruz. Dolum fiyatına yeni kartuş veriyoruz.Biten kartuşlarınızı atıyorsunuz çünkü; dolu kartuş ile karışmaması için ve bazı modellerin muadil toneri pahalı olduğu için dolum yaparak garanti veriyoruz.

%100 garantili ekonomik  ve hızlı servis  veriyoruz. Çok giden tonerleri  ise yanımızda bulundurarak  servis yaptığımız sırada aradığınızda hemen teslim ediyoruz,  sipariş vermeniz yeterlidir. Hp 85a-Hp 12a- Hp 78a modelleri  ve tüm markaların kartuşları vardır. Ürünler  garantilidir.%5 kaplama oranına göre garanti verilir. Eczaneler, Muhasebe büroları, sigorta  acenteleri ,telefon bayileri  çok olan bölgelerde doğal olarak kartuş-toner kullanımı  oluyor.

 

HP Laserjet Pro M277 dw

Kadıköy/Kazasker bölgesi Toner Kartuş

 

Xerox 3140 Kartuş: Toplam 2500 sayfa alır.%5 kaplama oranına göre ve aynı zamanda Dolum fiyatına muadil ürün verdiğimizden dolayı arasında çok fiyat farkı yoktur.Toner toplamda iki kere dolum olur ondan sonra yeni almanız gerekir çünkü; zamanla parçaları yıpranabilir,kullanım hatası olmaması da önemlidir. Garantili muadil Xerox kartuş  veriyoruz. Üzerindeki chip ne kadar yazıldığını gösterir.

Hp36A Toner: .%100 ekonomik muadil olarak kullanabilirsiniz. Toplam sayfa sayısı 1600 tane alır. . %5 kaplama oranına göre değerlendirilir.Üzerindeki chip ne kadar alındığını gösterir. Stok sorunu olmayan bir tonerdir. Genelde eczaneler-muhasebeciler kullanır.

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.