Dudullu Ümraniye kartuş servisi

ÜMRANİYE-DUDULLU BÖLGESİ

İmes sanayi sitesi,kadosan sanayi sitesi, Dudullu , Dudullu organize sanayi bölgesi , Baraj yolu, Keyap sitesi , Tavukçuyolu , Nato yolu civarına hizmet vermekteyiz. Ürünlerimiz muadil sıfır kutuda yurt dışından gelen iyi bir üründür. Kullanıcı hatası olmadığı sürece tüm ürünlerimiz garantilidir.Toplu olarak  kartuş-toner alımlarında indirim yapıyoruz veya A-4 kağıt veriyoruz.

Hp83A toner %100 ekonomik muadil olarak kullanabilirsiniz. Toplam sayfa sayısı 1200 tane alır. . %5 kaplama oranına göre değerlendirilir. Üzerindeki chip ne kadar alındığını gösterir. Stok sorunu olmayan bir tonerdir. Genelde eczaneler, muhasebe büroları, lojistik firmaları,sigorta acenteleri,tur acenteleri kullanır.

Muhasebe bürolarının yaptığı numara yazdırma garanti dışıdır.Renkli kartuş satışlarımız vardır.Mürekkepli yazıcılarda  renkli-siyah  kartuşlarda yazıcıda herhangi  bir sorun yoksa garanti verilir. Mürekkep  kafaları  tıkanmışsa  kartuş almanız işinizi çözmez.

En  geç 2  saat içinde ürün kapınıza geliyor. Yedek kartuş vererek çalışıyoruz. öncelikle siz değerli müşterilerimiz  zor durumda kalmasın ve işleriniz zamanında yapılsın.Dolum yapmıyoruz , dolum fiyatına yeni toner veriyoruz.Yazıcı teknik servisimiz sadece LaserJet yazıcılarda vardır,parça değişimi olmazsa gün içinde teslim yapıyoruz eğer olursa; bir iş günü sonra teslim ediyoruz.Yedek yazıcı vermiyoruz,bakım yaparak yapılan arızaya sadece garanti verilir. Hp markasının tüm modelleri vardır. Hp 540-541-542-543 XL  serisi ve tüm markalar vardır.Renkli toner satışlarımızda muadil toner stoklarımızda vardır. Boş kartuşlarınızı almıyoruz. Sadece chip ve toner tozu satmıyoruz.

Dolum fiyatına yeni kartuş veriyoruz.Biten kartuşlarınızı atıyosunuz çünkü; dolu kartuş ile karışmaması için ve bazı modellerin muadil toneri pahalı olduğu için dolum yaparak garanti veriyoruz.

Dudullu-Ümraniye Kartuş-Toner

 

Yüksek  kapasiteli  kartuşlarda kesinlikle  drum değiştiriyoruz, garanti veriyoruz.Muadili pahalı olan ürünlerde geçerlidir.Xerox 3045 modelini kesinlikle dolum yapmıyoruz ve tavsiyede etmiyoruz çünkü;cihaz dolum tonerde kesinlikle iyi bir çıktı vermiyor.Muadil olarak veriyoruz cihazda herhanği bir sorun yoksa fotokopide silik çekme gibi.Xerox 3100 kartlı olan modeli de dolum yapmıyoruz,sadece  orijinal veya muadil olarak satıyoruz.

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.