Kavacık toner

KAVACIK  BÖLGESİ

En  geç 2  saat içinde ürün kapınıza geliyor. Yedek kartuş vererek çalışıyoruz,  öncelikle siz değerli müşterilerimiz zor durumda kalmasın ve işleriniz zamanında yapılsın. Hp83A toner %100 ekonomik muadil olarak kullanabilirsiniz. Toplam sayfa sayısı 1200 tane alır. . %5 kaplama oranına göre değerlendirilir.Üzerindeki chip ne kadar alındığını gösterir. Stok sorunu olmayan bir tonerdir. Genelde eczaneler, muhasebe büroları,lojistik firmaları,sigorta acenteleri kullanır.

%100 garantili ekonomik  ve hızlı servis  veriyoruz. Çok giden tonerleri  ise yanımızda bulundurarak  servis  yaptığımız sırada aradığınızda hemen teslim ediyoruz,  sipariş vermeniz yeterlidir. Hp 85a-Hp 83a- Hp 78a modelleri  ve tüm markaların kartuşları vardır. Ürünler  garantilidir .%5 kaplama oranına göre garanti verilir. Aldığı çıktı sayısını  üzerindeki  chip hesaplayarak söyler. Dolum  fiyatına  muadil kaliteli toner-kartuş  veriyoruz.

Kavacık bölgesi, Beylerbeyi, Çengelköy,Büyük Çamlıca ve Üsküdar  bölgelerine  düzenli olarak servis veriyoruz. Fiyatlarımız alacağınız toner-kartuş  adetine  göre değişebilir. Belirli günlerde kampanya yapıyoruz.

Yüksek  kapasiteli  kartuşlarda kesinlikle  drum değiştiriyoruz, garanti veriyoruz. Muadili pahalı olan ürünlerde geçerlidir. Xerox 3045 modelini kesinlikle dolum yapmıyoruz ve tavsiyede etmiyoruz çünkü;cihaz dolum tonerde kesinlikle iyi bir çıktı vermiyor.Muadil olarak veriyoruz cihazda herhangi bir sorun yoksa fotokopide silik çekme gibi.

Boş kartuşlarınızı almıyoruz. Dolum fiyatına yeni kartuş veriyoruz. Biten kartuşlarınızı atıyorsunuz çünkü; dolu kartuş ile karışmaması için ve bazı modellerin muadil toneri pahalı olduğu için dolum yaparak garanti veriyoruz. Bir toner toplamda üç veya dört kere dolum olur ondan sonra yeni almanız gerekir çünkü; zamanla parçaları yıpranabilir. Hp markasının tüm modelleri mevcuttur. Hp 940-Hp 950  serisi ve tüm markalar vardır.

 Laserjet  yazıcılara önem veriyoruz.  Mürekkepli  yazıcılarda ise sadece orijinal  kartuş veriyoruz. Renkli  kartuş  satışlarımız vardır. Hp 320 color, Hp 210 color, Hp color 410 gibi modeller  ve tüm markaların kartuşları vardır. Hp, Canon, Xerox, Samsung, Brother markasının tüm modelleri mevcuttur. Şerit kartuş satışlarımızda vardır.

Her seferinde orijinal kartuş almanız sizi ekonomik olarak zor durumda bırakabilir,her marka ve modeli her yerde bulamayabilirsiniz. Örneğin; yazıcının 500 TL olduğunu düşünün, iki defa toner aldığınızda yazıcı parası vermiş oluyorsunuz. Ama iyi ve kaliteli muadil ürün kullandığınızda sorun yaşamazsınız. Yurt dışından kapalı kutuda gelen ve emniyet bandı üzerinde olan iyi bir muadil ürün veriyoruz.

Kavacık Toner-Kartuş

 

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.