Başıbüyük-Büyükbakkalköy-Fındıklı

BAŞIBÜYÜK-BÜYÜKBAKKALKÖY-FINDIKLI KARTUŞ TONER

Maltepe ilçesi; Büyükbakkalköy , Başıbüyük ve Fındıklı mahalleleri de çalışma alanımız içerisindedir. Bu bölgeler için Toner siparişi almaktayız. Toner servisimiz adresinize acil teslim şeklindedir.  Sipariş verdiğiniz takdirde 2 saat içerisinde ulaştırıyoruz.  Kargo beklemenize gerek kalmıyor.

Yedek kartuş vererek çalışıyoruz. Öncelikle siz değerli müşterilerimiz zor durumda kalmasın ve işleriniz zamanında yapılsın. Hp85A toner %100 ekonomik muadil olarak kullanabilirsiniz. Toplam sayfa sayısı 1200 tane alır. . %5 kaplama oranına göre değerlendirilir. Üzerinde bulunan chip ne kadar alındığını gösterir. Stok sorunu olmayan iyi bir muadil tonerdir. Genelde Eczaneler, Muhasebe büroları,Gümrük firmaları,Sigorta acenteleri kullanır.

%100 garantili ekonomik  ve hızlı servis  veriyoruz. Çok giden tonerleri  ise yanımızda bulundurarak  servis  yaptığımız sırada aradığınızda hemen teslim ediyoruz,  sipariş vermeniz yeterlidir. Hp 12a-Hp 83a- Hp 78a modelleri  ve tüm markaların kartuşları vardır. %5 kaplama oranına göre garanti verilir. Dolum  fiyatına  muadil kaliteli toner-kartuş  veriyoruz.

Başıbüyük  bölgesi, Büyükbakkalköy  bölgesi, Fındıklı bölgesine ve Kent Plus civarına düzenli olarak servis veriyoruz. Atatürk mahallesine servis veriyoruz. Fiyatlarımız alacağınız toner-kartuş  adetine  göre değişebilir.

Yüksek  kapasiteli  kartuşlarda kesinlikle  drum değiştiriyoruz, Muadili pahalı olan ürünlerde geçerlidir.Xerox 3325/Xerox 3220 modellerinde geçerlidir.

Boş kartuşlarınızı almıyoruz. Dolum fiyatına yeni kartuş veriyoruz. Biten kartuşlarınızı atıyorsunuz çünkü; dolu kartuş ile karışmaması için ve bazı modellerin muadil toneri pahalı olduğu için dolum yaparak garanti veriyoruz. Bir toner toplamda iki veya üç kere dolum olur ondan sonra yeni almanız gerekir çünkü; zamanla parçaları yıpranabilir. Hp,Samsung,Canon markasının tüm modelleri mevcuttur. Hp 950-Hp 940-Hp 932-Hp 920 serisi ve tüm markalar vardır.

Laserjet   yazıcılara önem veriyoruz.  Mürekkepli   yazıcılarda ise sadece orijinal  kartuş veriyoruz. Renkli  kartuş  satışlarımız vardır. Hp 320a color, Hp 210a color, Hp color 410a,Hp 130a color gibi modeller  ve tüm markaların kartuşları vardır. Hp, Canon, Xerox, Samsung, Brother markasının tüm modelleri mevcuttur. Şerit kartuş satışlarımızda vardır.Oki 1120,Oki 3320,Epson Lx 300 ve 350 ürünleri bulunur.

 

Maltepe Başıbüyük Toner Servisi

 

Her seferinde orijinal kartuş almanız sizi ekonomik olarak zor durumda bırakabilir,her marka ve modeli her yerde bulamayabilirsiniz. Örneğin; yazıcının 750 tl olduğunu düşünün, üç defa toner aldığınızda yazıcı parası vermiş oluyorsunuz. Ama iyi ve kaliteli muadil ürün kullandığınızda sorun yaşamazsınız. Yurt dışından kapalı kutuda gelen ve emniyet bandı üzerinde olan iyi bir muadil ürün veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.