Küçükyalı-Maltepe

                         KÜÇÜKYALI-MALTEPE  BÖLGESİ KARTUŞ-TONER

Dolum  fiyatına  muadil kaliteli toner-kartuş  veriyoruz. %100 garantili ekonomik ve hızlı servis  veriyoruz. Çok giden tonerleri  ise yanımızda bulundurarak  servis yaptığımız sırada aradığınızda hemen teslim ediyoruz,  sipariş vermeniz yeterlidir.Küçükyalı, Altıntepe,Maltepe,Kartal,Pendik bölgelerine kartuş servisi yapıyoruz.Toplu kartuş alımlarında indirim yapıyoruz.

Tüm modeller stokta bulunmaktadır. Lojistik firmaları, tur acenteleri, çok olan bölgelerde doğal  olarak kartuş-toner kullanımı  oluyor. Hp markasının tüm modelleri mevcuttur.Hp 950 serisi ve tüm markalar mevcuttur.

Eczaneler, Muhasebe büroları, sigorta  acenteleri  telefon bayileri  çok olan bölgelerde doğal olarak kartuş-toner kullanımı  oluyor. Bir Toner toplamda dört kere dolum olur ondan sonra yeni almanız gerekir çünkü; zamanla parçaları yıpranabilir.Hp, Xerox, Canon, Oki ve Samsung  markasının tüm modelleri mevcuttur.Mlt 101-Mlt 111s-Mlt 104 modelleri vardır.

Hp Color Laserjet 540A: Dolum fiyatına muadil olarak veriyoruz. .%100 ekonomik bir tonerdir. Her toner 80 gr toz alır. Ana tonerleri siyah ve kırmızı tonerdir. Çok renkli bir resim aldığınızda tonerler daha çabuk biter ama renkli yazı aldığınızda daha verimli kullanabilirsiniz. Siyah toner 540a, diğer renkler ise Hp 541-542-543 olarak tonerin üzerinde yazar. Toplam sayfa sayısı her bir toner için %5 kaplama oranına göre 1000 sayfadır. Bittiği zaman üzerinde bulunan chip  yazıcıyı uyarır. Hp 85a-Hp 12a-Hp 78 Hp 36a modelleri  ve tüm markaların kartuşları vardır.Ürünler  garantilidir.

En  geç 2 saat içinde kartuş kapınıza geliyor. Yedek kartuş vererek çalışıyoruz. Öncelikle siz değerli müşterilerimiz  zor durumda kalmasın ve işleriniz zamanında yapılsın. Kartuş ve toner  işinin profesyonel  servisi  olan firmamız  günde  sınırsız servis  yaparak müşterilerine  değer vererek  hizmet etmektedir. Son iki yıldır artık dolum toner kullanımı  kalmadı  çünkü; muadil kartuş iyi ve kaliteli olduğunda sorun çıkarmaz ama ucuz ve markasız ürünler sorun çıkarabilir. Laserjet  yazıcılara önem veriyoruz. Mürekkepli  yazıcılarda ise sadece  (orijinal)  kartuş veriyoruz. Renkli toner-kartuş satışlarımız vardır. Hp 85a-Hp 12a-Hp 78 Hp 36a modelleri  ve tüm markaların kartuşları vardır.

 

HP Laserjet Pro M277 dw

Küçükyalı Toner-Kartuş

 

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.