İçerenköy

 İstanbul/Ataşehir/İçerenköy mahallesi Toner-Kartuş servisi

Garantili muadil kartuş  veriyoruz. En  geç 1 saat içinde kartuş kapınıza geliyor. Yedek kartuş vererek çalışıyoruz.  Öncelikle siz değerli müşterilerimiz zor durumda kalmasın ve işleriniz zamanında yapılsın. Kartuş ve toner  işinin profesyonel  servisi  olan firmamız günde sınırsız servis yaparak müşterisine değer vererek  hizmet etmektedir.Son iki yıldır artık dolum toner kullanımı neredeyse kalmadı  çünkü; muadil kartuş iyi ve kaliteli olduğunda sorun çıkarmaz ama ucuz ve markasız ürünler sorun çıkarabilir. Laserjet  yazıcılara önem veriyoruz.Mürekkepli  yazıcılarda  ise sadece orijinal  kartuş veriyoruz.Renkli kartuş  satışlarımız vardır.

Tüm modeller stokta bulunmaktadır. Lojistik firmaları, tur acenteleri, eczaneler,muhasebe büroları çok olan bölgelerde doğal  olarak kartuş-toner kullanımı  oluyor. Toner toplamda dört kere dolum olur ondan sonra yeni almanız gerekir çünkü; zamanla parçaları yıpranabilir.Muadil ve orijinali pahalı olan modellerde geçerlidir. Hp markasının tüm modelleri mevcuttur.

Dolum  fiyatına  muadil kaliteli toner  veriyoruz.%100 garantili ekonomik ve hızlı servis  veriyoruz. Çok giden tonerleri  ise yanımızda bulundurarak  servis  yaptığımız sırada aradığınızda hemen teslim ediyoruz,  sipariş vermeniz  yeterlidir.

Eczaneler, Muhasebe büroları, sigorta  acenteleri telefon bayileri  çok olan bölgelerde doğal olarak kartuş-toner kullanımı  oluyor. Bir Toner toplamda dört kere dolum olur ondan sonra yeni almanız gerekir çünkü; zamanla parçaları yıpranabilir.Hp, Canon,Samsung,Xerox markasının tüm modelleri vardır.

Hp Color Laserjet 540A: Dolum fiyatına muadil olarak veriyoruz. .%100 ekonomik bir tonerdir. Her toner 80 gr toz alır. Ana tonerleri siyah ve kırmızı tonerdir. Çok renkli bir resim aldığınızda tonerler daha çabuk biter ama renkli yazı aldığınızda daha verimli kullanabilirsiniz. Siyah toner 540a, diğer renkler ise 541-542-543 olarak tonerin üzerinde yazar. Toplam sayfa sayısı her bir toner için %5 kaplama oranına göre 1000 sayfadır. Bittiği zaman üzerinde bulunan chip  yazıcıyı uyarır. Hp 85a-Hp 12a-Hp 78 Hp 36a Canon 737 modelleri  ve tüm markaların kartuşları vardır.Ürünler  garantilidir.

 

CF 212A Toner

Ataşehir/İçerenköy Toner-Kartuş

 

Hp LaserJet 125 MFP

İçerenköy Printer Kartuş

 

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.