Küçükbakkalköy toner kartuş

              KÜÇÜKBAKKALKÖY TONER-KARTUŞ SERVİSİ

Hp 85a-Hp 12a-Hp05a ve Hp 05x  modelleri  ve  Samsung  Scx 4521f -4623f kartuşları en  geç 2 saat içinde kartuş kapınıza geliyor. Yedek kartuş vererek çalışıyoruz.  Öncelikle siz değerli  müşterilerimiz zor  durumda kalmasın ve işleriniz zamanında yapılsın. Kartuş ve toner  işinin profesyonel  servisi  olan  firmamız günde sınırsız servis yaparak  müşterisine değer vererek  hizmet  etmektedir. Son iki yıldır artık dolum toner kullanımı kalmadı  çünkü; muadil kartuş iyi ve kaliteli olduğunda sorun çıkarmaz  ama ucuz ve markasız ürünler sorun çıkarabilir. Laserjet  yazıcılara önem veriyoruz. Mürekkepli  yazıcılarda ise sadece orijinal  kartuş veriyoruz.Takım olarak veriyoruz. Renkli kartuş  satışlarımız vardır. Tüm modeller stokta bulunmaktadır. Hp markasının tüm modelleri vardır. Garantili  muadil kartuş  veriyoruz.

Hp,Samsung,Canon,Xerox markalarının tüm kartuş modelleri vardır.Oki-Epson-Panasonic  fatura kesme  makinasının  teknik servisi  ve şeritleri vardır.Toplu alımlarda A4 hediye ediyoruz.Verdiğimiz ürünlerde kesinlikle chip  sorunu olmuyor.

%100 ithal ve ekonomik toner-kartuş  vererek  fiyatlarımız oldukça uygundur. Toplu alımlarda indirim yapıyoruz, ve belirli günlerde kampanya yapıyoruz. Eczaneler, Muhasebe büroları, Sigorta  acenteleri telefon bayileri  çok olan bölgelerde doğal olarak kartuş-toner kullanımı  oluyor. Bir Toner toplamda dört kere dolum olur ondan sonra yeni almanız gerekir çünkü; zamanla parçaları yıpranabilir. Hp, Xerox, Canon, Oki ve Samsung  markasının tüm modelleri bulunur.

Lojistik firmaları, tur acenteleri, beyaz eşya bayileri  çok olan bölgelerde doğal  olarak kartuş-toner kullanımı  oluyor. Hp85A Toner: .%100 ekonomik muadil olarak kullanabilirsiniz. Toplam sayfa sayısı 1600 tane alır. %5 kaplama oranına göre değerlendirilir. Üzerindeki chip ne kadar alındığını gösterir. Stok sorunu olmayan bir tonerdir.Genelde eczaneler,muhasebe büroları,gümrük müşavirleri,trafik müşavirleri kullanır. Canon 737 modelleri  ve tüm markaların kartuşları vardır.Ürünler  garantilidir.

 

Canon 737 Toner

Küçükbakkalköy Toner-Kartuş

 

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.