Bostancı

           İstanbul/Kadıköy/Bostancı civarı kartuş toner dolum ve servis.

Bostancı bölgesi için Toner ve kartuş servisimiz mevcuttur. Sadece chip ve drum satmıyoruz , diğer bütün toner modelleri bulunur.  

Kartuş  ve  toner  işinin profesyonel  servisi  olan firmamız günde sınırsız servis yaparak müşterisine değer  vererek  hizmet etmektedir.Bostancı  bölgesi önemli  bir bölge ve toner-kartuş kullanımı çok olduğu için,servis ve trafik sorunu olmayan bölgedir.

Yedek kartuş vererek çalışan ve önemli  bölgelere öncelik  vererek ürün takibi yapan bir firmadır.

Ürün takip yaparak siz değerli müşterilerimizin toner ihtiyaçlarıyla en iyi şekilde ilgilenerek ve zor durumda kalmayacak şekilde servis yaparak işleriniz en iyi şekilde iyi ve temiz bir çıktı alarak sorununuzu çözmüş oluyoruz. Çok giden tonerleri  ise yanımızda bulundurarak servis yaptığımız sırada aradığınızda hemen teslim ediyoruz. Sipariş vermeniz yeterlidir.

Son iki yıldır artık dolum toner kullanımı neredeyse kalmadı  çünkü; muadil kartuş iyi ve kaliteli olduğunda sorun çıkarmaz ama ucuz ve markasız ürünler sorun çıkarabilir.

Laserjet yazıcılara önem veriyoruz.Mürekkepli  yazıcılarda ise sadece orijinal kartuş veriyoruz.

%100 ithal ve ekonomik toner-kartuş veriyoruz.  fiyatlarımız oldukça uygundur.Toplu alımlarda indirim yapıyoruz ve belirli günlerde kampanya yapıyoruz.Bostancı sahil,altıntepe, Küçükyalı, Kartal,Pendik, İçerenköy mahallesine kartuş,toner servisimiz vardır.

Eczaneler,Muhasebe büroları,sigorta  acenteleri ,telefon bayileri ,lojistik firmaları,tur acenteleri,emlak acenteleri  çok olan bölgelerde doğal  olarak kartuş-toner kullanımı  oluyor.

 Arayın hemen getirelim. 

 

Hp LaserJet 1536 Dn

Bostancı Toner-kartuş

 

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.