Yeditepe Üniversitesi-İnönü mahallesi

Ataşehir İnönü Mahallesi ve Yeditepe Üniversitesi tarafına Toner-Kartuş hizmeti veriyoruz

 

Hp 85a-Hp 12a-Hp 78 Hp 36a modelleri  ve tüm markaların kartuşları vardır.Ürünler  garantilidir.

Dolum  fiyatına  muadil kaliteli toner  veriyoruz.%100 garantili ekonomik ve hızlı servis  veriyoruz. Çok giden tonerleri  ise yanımızda bulundurarak  servis yaptığımız sırada aradığınızda hemen teslim ediyoruz,  sipariş vermeniz  yeterlidir.

Eczaneler, Muhasebe büroları, sigorta  acenteleri telefon bayileri  çok olan bölgelerde doğal olarak kartuş-toner kullanımı  oluyor. Bir Toner toplamda dört kere dolum olur ondan sonra yeni almanız gerekir çünkü; zamanla parçaları yıpranabilir.Hp, Xerox, Canon, Oki ve Samsung  markasının tüm modelleri mevcuttur.

Garantili muadil kartuş  veriyoruz. En  geç 1 saat içinde kartuş kapınıza geliyor. Yedek kartuş vererek çalışıyoruz.  Öncelikle siz değerli müşterilerimiz zor durumda kalmasın ve işleriniz zamanında yapılsın. Kartuş ve toner  işinin profesyonel  servisi  olan firmamız günde sınırsız servis yaparak müşterisine değer vererek  hizmet etmektedir.Son iki yıldır artık dolum toner kullanımı nerdeyse kalmadı  çünkü; muadil kartuş iyi ve kaliteli olduğunda sorun çıkarmaz ama ucuz ve markasız ürünler sorun çıkarabilir.Laserjet  yazıcılara önem veriyoruz.Mürekkepli yazıcılarda ise sadece orijinal  kartuş veriyoruz.Renkli kartuş  satışlarımız vardır.

Tüm modeller stokta bulunmaktadır. Lojistik firmaları, tur acenteleri, emlak acenteleri  çok olan bölgelerde doğal  olarak kartuş-toner kullanımı  oluyor. Toner toplamda dört kere dolum olur ondan sonra yeni almanız gerekir çünkü; zamanla parçaları yıpranabilir.Hp markasının tüm modelleri mevcuttur.

Yeditepe üniversitesi civarı adresinize Toner servisi. Arayın hemen getirelim.

Hp LaserJet 1536 Dn

Yeditepe üniversitesi bölgesi ve İnönü mahallesi Toner-Kartuş dolumu

 

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.