Beylerbeyi-Çengelköy-Çamlıca

Beylerbeyi , Çengelköy-Çamlıca Üsküdar bölgelerinde Toner-Kartuş servisi

Dolum  fiyatına  muadil kaliteli toner  veriyoruz.%100 garantili ekonomik ve hızlı servis  veriyoruz. Çok giden tonerleri  ise yanımızda bulundurarak servis yaptığımız sırada aradığınızda hemen teslim ediyoruz, sipariş vermeniz yeterlidir. Son iki yıldır artık dolum toner kullanımı neredeyse kalmadı  çünkü; muadil kartuş iyi ve kaliteli olduğunda sorun çıkarmaz ama ucuz ve markasız ürünler sorun çıkarabilir. Zor durumda kalmayacak şekilde servis yaparak işleriniz en iyi şekilde iyi ve temiz bir çıktı alarak sorununuzu çözmüş oluyoruz.

En  geç 3 saat içinde ürün kapınıza geliyor.Yedek kartuş vererek çalışıyoruz. Öncelikle siz değerli müşterilerimiz zor durumda kalmasın ve işleriniz zamanında yapılsın. Kartuş ve toner  işinin profesyonel  servisi  olan firmamız günde sınırsız servis yaparak müşterisine değer vererek  hizmet etmektedir. Laserjet  yazıcılara önem veriyoruz.Mürekkepli yazıcılarda ise sadece orijinal  kartuş veriyoruz.

Hp,Samsung,Canon,Xerox markalarının tüm kartuş modelleri vardır.Oki-Epson fatura kesme makinasının teknik servisi ve şeritleri vardır. Toplu alımlarda A-4 hediye ediyoruz.Verdiğimiz ürünlerde kesinlikle chip sorunu olmuyor, Sıfır muadil olarak kutuda verdiğimiz için. Beylerbeyi,Çamlıca,Çengelköy bölgesi yazıcı ve toner-kartuş ürünleri çok kullanmaktadır. O yüzden servis verdiğimiz bölgeler arasındadır.Yüksek  kapasiteli  kartuşlarda kesinlikle  drum değiştiriyoruz, garanti veriyoruz.Muadili pahalı olan ürünlerde geçerlidir.Xerox 3045 modelini kesinlikle dolum yapmıyoruz ve tavsiye de etmiyoruz çünkü;cihaz dolum tonerde kesinlikle iyi bir çıktı vermiyor. Muadil olarak veriyoruz cihazda herhangi bir sorun yoksa ,  fotokopide silik çekme gibi.

%100 ithal ve ekonomik toner-kartuş vererek fiyatlarımız oldukça uygundur.Toplu alımlarda indirim yapıyoruz ve belirli günlerde kampanya yapıyoruz. Eczaneler,Muhasebe büroları,sigorta  acenteleri telefon bayileri  çok olan bölgelerde doğal olarak kartuş-toner kullanımı  oluyor. Bulgurlu  cumhuriyet mahallesi, Çamlıca bölgesi,Beylerbeyi civarına  toner  servisimiz vardır.

Samsung Scx4623F: Toner toplam 2500 sayfa alır.%5 kaplama oranına göre ve aynı zamanda Dolum fiyatına muadil ürün verdiğimizden dolayı arasında çok fiyat farkı yoktur.Toner toplamda dört kere dolum olur ondan sonra yeni almanız gerekir çünkü; zamanla parçaları yıpranabilir.Hp markasının tüm modelleri mevcuttur. Garantili muadil kartuş  veriyoruz.

Hp Color Laserjet 1600

Beylerbeyi Çamlıca Çengelköy Toner kartuş

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.