Suadiye mahallesi

Suadiye toner-kartuş servisi ve yazıcı tamir teknik servisi

 

En geç 2 saat içinde ürün kapınıza geliyor. Yedek kartuş vererek çalışıyoruz öncelikle siz değerli müşterilerimiz  zor  durumda kalmasın ve işleriniz zamanında yapılsın. Kartuş ve toner işinin profesyonel  servisi  olan firmamız günde sınırsız servis yaparak müşterisine değer vererek  hizmet etmektedir. Teknik servis hizmetimiz vardır. Parça değişimi olmazsa gün içinde teslim ediyoruz, ama parça  değişimi  olursa 1 gün sonra teslim ediyoruz. Yazıcı tamiri yaptığımızda yedek yazıcı vermiyoruz. Düzenli  bakım yaptıran  müşterilerimize  uygun fiyata kartuş veriyoruz.

Yedek kartuş vererek çalışan ve önemli  bölgelere öncelik  vererek ürün takibi yapan bir firmadır.Ürün takibi yaparak siz değerli müşterilerimizin toner ihtiyaçlarıyla en iyi şekilde ilgilenerek ve  zor durumda kalmayacak şekilde servis  yaparak işleriniz en iyi şekilde iyi ve temiz bir çıktı alarak sorununuzu çözmüş oluyoruz.Tüm ürünlerimiz garantilidir.

Son iki yıldır artık dolum toner kullanımı nerdeyse kalmadı  nedeni; muadil  kartuş iyi ve kaliteli olduğunda sorun çıkarmaz ama ucuz ve markasız ürünler sorun çıkarabilir. Laserjet  yazıcılara önem veriyoruz.Mürekkepli  yazıcılarda ise sadece orijinal kartuş veriyoruz.

%100 ithal ve ekonomik toner-kartuş vererek fiyatlarımız oldukça uygundur.Toplu alımlarda indirim yapıyoruz,  ve belirli günlerde kampanya yapıyoruz. Eczaneler,Muhasebe büroları,sigorta  acenteleri telefon bayileri  çok olan bölgelerde doğal olarak kartuş-toner kullanımı  oluyor. Suadiye bölgeside kartuş-toner kullanımı olan ve ulaşım sorunu olmayan bölgelerden birisidir.

Canon Laserjet 217Nf

Suadiye toner ve yazıcı tamiri

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.