Batı Ataşehir

BATI ATAŞEHİR KARTUŞ-TONER DOLUMU VE TEKNİK SERVİS

 İstanbul/Ataşehir ilçesi ve Batı Ataşehir için adrese teslim hizmetimiz vardır. Sipariş ettiğiniz ürün en geç 2 saat içinde kapınıza geliyor. Yedek kartuş vererek çalışıyoruz. Öncelikle siz değerli müşterilerimiz  zor  durumda kalmasın ve işleriniz zamanında yapılsın. Kartuş ve toner işinin profesyonel  servisi  olan firmamız günde sınırsız servis yaparak müşterisine değer vererek  hizmet etmektedir. Teknik servis hizmetimiz vardır. Parça değişimi olmazsa gün içinde teslim ediyoruz ama parça  değişimi  olursa 1 gün sonra teslim ediyoruz. Yazıcı tamiri yaptığımızda yedek yazıcı vermiyoruz. Düzenli  bakım yaptıran  müşterilerimize  uygun fiyata kartuş veriyoruz.

Kartuş ve toner  işinin profesyonel  servisi  olan firmamız günde sınırsız servis yaparak müşterisine değer vererek  hizmet etmektedir.Yedek kartuş vererek çalışan ve önemli  bölgelere öncelik  vererek ürün takibi yapan bir firmadır.Ürün takibi yaparak siz değerli müşterilerimizin toner ihtiyaçlarıyla en iyi şekilde ilgilenerek ve  zor durumda kalmayacak şekilde servis yaparak işleriniz en iyi şekilde iyi ve temiz bir çıktı alarak sorununuzu çözmüş oluyoruz.

Son iki yıldır artık dolum toner kullanımı nerdeyse kalmadı  çünkü; muadil kartuş iyi ve kaliteli olduğunda sorun çıkarmaz ama ucuz ve markasız ürünler sorun çıkarabilir.

 Laserjet yazıcılara önem veriyoruz.Mürekkepli yazıcılarda ise sadece orijinal kartuş veriyoruz.

Canon 737 Toner

Batı Ataşehir Canon 737 Toner

%100 ithal ve ekonomik toner-kartuş vererek fiyatlarımız oldukça uygundur.Toplu alımlarda indirim yapıyoruz ve belirli günlerde kampanya yapıyoruz.

%100 ithal ve ekonomik toner-kartuş vererek fiyatlarımız oldukça uygundur.Toplu alımlarda indirim yapıyoruz ve belirli günlerde kampanya yapıyoruz. Eczaneler,Muhasebe büroları,sigorta  acenteleri telefon bayileri  çok olan bölgelerde doğal olarak kartuş-toner kullanımı  oluyor. Bulgurlu  cumhuriyet mahallesi, Çamlıca bölgesi,Beylerbeyi  civarı  toner  servisimiz vardır.

Canon Laserjet 217Nf

Batı Ataşehir Toner-Kartuş dolum ve servisi

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.