Çekmeköy Toner Dolumu

     İSTANBUL ÇEKMEKÖY TONER-KARTUŞ DOLUMU

Dolum  fiyatına  muadil kaliteli toner  veriyoruz.%100 garantili ekonomik ve hızlı servis  veriyoruz. Laserjet yazıcılara ağırlık veriyoruz. Officejet yazıcılara sadece orijinal kartuş veriyoruz.Yazıcınız çok beklemedi  ise üç hafta ve üstü mürekkep yazıcılarda sorun olmuyor. Ama bu zamanı geçmişse çalışmama ihtimali yüksek mürekkepli yazıcılarda.Chipli pahalı modellerde ise her dolum yaptığımızda drum değiştiriyoruz ve garanti veriyoruz.

Çok giden tonerleri  ise yanımızda bulundurarak servis yaptığımız sırada aradığınızda hemen teslim ediyoruz. sipariş vermeniz yeterlidir. Son iki yıldır artık dolum toner kullanımı neredeyse kalmadı  çünkü; muadil kartuş iyi ve kaliteli olduğunda sorun çıkarmaz ama ucuz ve markasız ürünler sorun çıkarabilir.

Canon Laserjet 217Nf

Canon Laserjet 217Nf Çekmeköy toner

İstanbul Çekmeköy ilçesinde toner servisi. Toner-Kartuş Çekmeköy’de adresinize servis.  Her türlü yazıcıya uygun toner dolumu.  Çekmeköy toner siparişi için arayabilirsiniz.

En geç 2 saat içinde ürün kapınıza geliyor.Yedek kartuş vererek çalışıyoruz. öncelikle siz değerli müşterilerimiz zor durumda kalmasın ve işleriniz zamanında yapılsın. Kartuş ve toner  işinin profesyonel  servisi  olan firmamız günde sınırsız servis yaparak müşterisine değer vererek  hizmet etmektedir.Teknik servis hizmetimiz vardır.Parça değişimi olmazsa gün içinde teslim ediyoruz ama parça  değişimi  olursa 1 gün sonra teslim ediyoruz.Yazıcı tamiri yaptığımızda yedek yazıcı vermiyoruz.       Düzenli bakım yaptıran müşterilerimize uygun fiyata kartuş veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.