Kozyatağı Toner

Kozyatağı Toner-Kartuş dolumu

Kartuş ve toner  işinin profesyonel  servisi  olan firmamız günde sınırsız servis yaparak müşterisine değer vererek  hizmet etmektedir.

Yedek kartuş vererek çalışan ve önemli bölgelere öncelik  vererek ürün takibi yapan bir firmadır.

Kozyatağı, Ataşehir, Üsküdar, Bostancı, Göztepe , Bulgurlu  bu bölgeler arasında yer alır.

Ürün takibi yaparak siz değerli müşterilerimizin toner ihtiyaçlarıyla en iyi şekilde ilgilenerek ve

Zor durumda kalmayacak şekilde servis yaparak işleriniz en iyi şekilde iyi ve temiz bir çıktı alarak sorununuzu çözmüş oluyoruz.

Çok giden tonerleri  ise yanımızda bulundurarak servis yaptığımız sırada aradığınızda hemen teslim ediyoruz sipariş vermemiz yeterlidir.

Son iki yıldır artık dolum toner kullanımı nerdeyse kalmadı  çünkü; muadil kartuş iyi ve kaliteli olduğunda sorun çıkarmaz ama ucuz ve markasız ürünler sorun çıkarabilir.

Laserjet yazıcılara önem veriyoruz.Mürekkepli yazıcılarda ise sadece orjinal kartuş veriyoruz.Yazıcınız çok beklemedi ise üç hafta ve üstü mürekkep yazıcılarda sorun olmuyor.Bu zamanı geçtiği zaman sorun çıkarabilir.Servis sorunu olmayan bölgelerden kozyatağı bölgesine ağırlık veriyoruz.

%100 ithal ve ekonomik toner-kartuş vererek fiyatlarımız oldukça uygundur.Toplu alımlarda indirim yapıyoruz ve belirli günlerde kampanya yapıyoruz.

Hp LaserJet 1536 Dn

Kozyatağı yazıcı toner dolum

HP , Canon , Samsung , Xerox; Her model ve marka yazıcıya uygun tonerler mevcuttur. Linkten farklı modellere bakabilirsiniz.

Toner modelleri

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.