Göztepe Toner dolum

 Kadıköy Göztepe Toner dolum 

Göztepe Bölgesi; Dolum ve yenileme fiyatına muadil kartuş-toner veriyoruz.Drum ve chip sorunu olmuyor ve yazıcınıza zarar vermiyor.Tek seferde servis veriyoruz.

En geç 2 saat içinde ürün kapınıza geliyor.Yedek kartuş vererek çalışıyoruz öncelikle siz değerli müşterilerimiz zor durumda kalmasın ve işleriniz zamanında yapılsın.

Ulaşım yönünden sorun yaşamadığımız bölgeler arasında olan Göztepe bölgesi  ve yazıcı kullanımı çok olduğu için ağırlık verdiğimiz bölgedir.

Firmamız günde sınırsız olacak şekilde en iyi kaliteli toneri ve hizmeti  vermektedir.Dolum fiyatına yeni %100 ekonomik muadil toner  verdiğimiz için ve ürünü yanımızda bulundurduğumuz  için sorun olmuyor tabi stok sorunu olmayan kartuş ise stok sorunu varsa bile en geç bir iş günü sonra getiriyoruz.

Laserjet yazıcılara ağırlık veriyoruz.Offijet yazıcılara sadece orjinal kartuş veriyoruz.Yazıcınız çok beklemedi ise üç hafta ve üstü mürekkep yazıcılarda sorun olmuyor.

Ama bu zamanı geçmişse çalışmama ihtimali yüksel mürekkepli yazıcılarda.Chipli pahalı modellerde ise her dolum yaptığımızda drum değiştiriyoruz ve garanti veriyoruz.

Xerox Pe 220 Toner

Xerox Pe 220 Toner

Yazıcının bakımı ve teknik servisi iyi yapılmışsa yazıcı size sorun çıkarmaz.Kesinlikle toner-kartuş yazıcıyı bozmaz.Kullanıcı hatası olmadığı sürece böyledir.

Bir cevap yazın

E-Posta adresiniz yayınlanmayacaktır.